HerkezBuraya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HerkezBuraya

İyi Vakit Geçirmeniz Dileğiyle

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Tuncay Middlesbrough'yu karıştırdı
Aragones: Maçı kazanmak futbolcuların işi Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 5:42 pm tarafından ERDİ

» Emre Aydın Donersen 2009 www.zamanla.net
Aragones: Maçı kazanmak futbolcuların işi Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 5:37 pm tarafından ERDİ

» Emre aydın - belki bir gün özlersin (video klip)
Aragones: Maçı kazanmak futbolcuların işi Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 5:35 pm tarafından ERDİ

» Sagopa Kajmer -İstisnalar Kaideyi Bozmaz (VİDEO)
Aragones: Maçı kazanmak futbolcuların işi Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 5:33 pm tarafından ERDİ

» SAGOPA KAJMER-KENDİM İÇİN (VİDEO)
Aragones: Maçı kazanmak futbolcuların işi Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 5:29 pm tarafından ERDİ

» C.ronaldo vs kaka
Aragones: Maçı kazanmak futbolcuların işi Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 5:26 pm tarafından ERDİ

» MANCHESTER UNT:1 LİVERPOOL:4
Aragones: Maçı kazanmak futbolcuların işi Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 5:21 pm tarafından ERDİ

» CHELSEA 1-0 MANCHESTER CİTY
Aragones: Maçı kazanmak futbolcuların işi Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 5:18 pm tarafından ERDİ

» Beşiktaş'ta Nobre dosyası kapandı
Aragones: Maçı kazanmak futbolcuların işi Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 10:51 am tarafından ERDİ

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Ortaklar
bedava forum
Anket

Aragones: Maçı kazanmak futbolcuların işi

YazarMesaj
ERDİ
Administrator

Administrator

Erkek Mesaj Sayısı : 78
Lakap : KRAL :)

Aragones: Maçı kazanmak futbolcuların işi Empty
MesajKonu: Aragones: Maçı kazanmak futbolcuların işi   Aragones: Maçı kazanmak futbolcuların işi Icon_minitimeSalı Mart 10, 2009 6:09 pm

Aragones: Maçı kazanmak futbolcuların işi 2008-12-05_aragones446

Luis Aragones, her maça kazanmak için çıktıklarını, ancak bunu sahada mücadele eden futbolcuların gerçekleştirebileceğini söyledi. İspanyol hoca, basındaki yorumları kale almıyor.

FB TV'de yayınlanan ''Aragones ile Teknik Analiz'' programında değerlendirmeler yapan Fenerbahçe'nin İspanyol Teknik Direktörü, yakaladıkları çıkış sürecinin devam etmesi için gerekenleri sıralayarak, ''Takım olarak savunma yapacaksak, kenetleneceğiz. Atak yapacaksak, tüm oyuncular sonuna kadar birbirlerine destek olacaklar. Çünkü ben oynayarak kazanan bir takım istiyorum. Her maça 3 puan parolasıyla çıkıp, kazanmak istiyoruz. Ben ne söylersem söyleyeyim, futbolun aktörü oyunculardır. Bu oyunu futbolcular oynar'' şeklinde konuştu.

-SON MAÇLARDAKİ PERFORMANS-

Son maçlarda takımın ortaya koyduğu performansla ilgili bir soru üzerine, daha önce yaptığı açıklamalarda mart ve nisan aylarında takımının daha iyi olacağını söylediğini hatırlatan Aragones, ''Hazırlık kampından sonra gerek oyuncularıma, gerekse kamuoyuna mart ve nisan aylarında daha iyi olacağımızı söylemiştim. Lig başladıktan sonra kaybettiğimiz, kazandığımız maçlar oldu. Her maçı istediğimiz gibi tamamlayamadık. Ama oyuncularım da makine değil'' dedi.

Aragones, (A) Milli Futbol Takımı'nın İspanya ile yapacağı maçlar döneminde takıma izin vereceğini kaydederek, ''Bu dönemi en iyi şekilde geçirmek zorundayız. Daha dikkatli olmalıyız. Bulunduğumuz yeri korumalıyız'' dedi.

-GENÇ FUTBOLCULAR-

Fenerbahçe'de, genç futbolcularla tecrübelilerin bir arada oynamasının önemli olduğunu anlatan İspanyol çalıştırıcı, şunları kaydetti:

''Hatta bu benim antrenmanlarda sarf ettiğim sözlerimden bile daha fazla etkili. Onların sayılarının da çoğalması gerekiyor. Onlarla aramda iyi bir bağ oluştu. Onları çocuklarım gibi görüyorum. Özellikle takım içindeki farklı yaş gruplarındaki kuşakları birleştirdiğim için de mutluyum.''

-''TÜRKİYE, İYİ KONUMDA OLDUĞUNU DÜNYAYA GÖSTERDİ''-

(A) Milli Futbol Takımı'nın, 2010 Dünya Kupası elemelerinde İspanya ile yapacağı maçlara da değinen Fenerbahçe Teknik Direktörü, şu ifadeleri kullandı:

''Her iki takım arasında çok büyük farklar görmüyorum. İspanyollar teknik oynuyorlar. Türkiye ise direkt oynayan bir takım. Genel hatlarıyla seviye farkı yok. Zaten Türkiye, ortaya çıkardığı mücadelelerle iyi konumda olduğunu tüm dünyaya gösterdi.''

-''YORUMLARI DİKKATE ALMIYORUM''-

Aragones, İspanyol medyasında ''Bilgin Aragones yine haklı çıktı'' şeklinde yer alan haberlerle ilgili, ''Ben bu yorumları dinlemiyorum, dikkate almıyorum. Aynı basın, daha önce de güçlüklere ve sıkıntılara yer vermişti'' dedi.

Kayserispor maçında yedek kulübesinde çok hareketli olduğu hatırlatılan Aragones, aslında sakin bir adam olduğunu, o maçtaki hareketliliğinin nedeninin, takımın ortaya koyamadığı oyunla ilgili olduğunu anlatarak, ''Pres yapamamak gibi bir sıkıntı vardı. Bu yüzden hareketlenmiştim'' diye konuştu.

AA
http://herkezburaya.eniyiforum.net

Aragones: Maçı kazanmak futbolcuların işi
1 sayfadaki 1 sayfası