HerkezBuraya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HerkezBuraya

İyi Vakit Geçirmeniz Dileğiyle

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Tuncay Middlesbrough'yu karıştırdı
Baros: Aptallık ettim Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 5:42 pm tarafından ERDİ

» Emre Aydın Donersen 2009 www.zamanla.net
Baros: Aptallık ettim Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 5:37 pm tarafından ERDİ

» Emre aydın - belki bir gün özlersin (video klip)
Baros: Aptallık ettim Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 5:35 pm tarafından ERDİ

» Sagopa Kajmer -İstisnalar Kaideyi Bozmaz (VİDEO)
Baros: Aptallık ettim Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 5:33 pm tarafından ERDİ

» SAGOPA KAJMER-KENDİM İÇİN (VİDEO)
Baros: Aptallık ettim Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 5:29 pm tarafından ERDİ

» C.ronaldo vs kaka
Baros: Aptallık ettim Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 5:26 pm tarafından ERDİ

» MANCHESTER UNT:1 LİVERPOOL:4
Baros: Aptallık ettim Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 5:21 pm tarafından ERDİ

» CHELSEA 1-0 MANCHESTER CİTY
Baros: Aptallık ettim Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 5:18 pm tarafından ERDİ

» Beşiktaş'ta Nobre dosyası kapandı
Baros: Aptallık ettim Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 10:51 am tarafından ERDİ

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Ortaklar
bedava forum
Anket

Baros: Aptallık ettim

YazarMesaj
ERDİ
Administrator

Administrator

Erkek Mesaj Sayısı : 78
Lakap : KRAL :)

Baros: Aptallık ettim Empty
MesajKonu: Baros: Aptallık ettim   Baros: Aptallık ettim Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 6:01 pm

Galatasaraylı futbolcu Milan Baros, maçlarda gördüğü sarı kartların bazılarında haklı olmadığını, daha sonra düşündüğünde anladığını belirtti...

Galatasaraylı futbolcu Milan Baros, maçlarda gördüğü sarı kartların bazılarında haklı olmadığını, daha sonra düşündüğünde anladığını belirterek, “Bazılarında gerçekten aptallık ettiğimi düşünüyorum” dedi.

Mecidiyeköy'deki Galatasaray Store'da sarı-kırmızılı taraftarlara imza dağıtan Baros, etkinlik öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Bir soru üzerine Çek futbolcu, hakemlerle ilgili bir sorunu olmadığını ifade ederek, “Sanıyorum ki, karşı tarafta da bazen bazı sorunlar olabilir. Daha sonra düşündüğümde, aldığım bazı sarı kartlarda haklı olmadığımı, bazılarında gerçekten aptallık ettiğimi düşünüyorum ama futbol böyle bir oyun. İşin içine duyguları kattığınız zaman, bazen bunun önüne geçemiyorsunuz ve o kartları görüyorsunuz” diye konuştu.

Galatasaraylı futbolcu, sezonun ilk yarısında, daha fazla gol atarak kazandıklarını ifade ederek, “Son Konyaspor maçında attığımız bir gol 3 puanı getirdi. Her şeyden önemlisi galip gelmek. Az ya da çok golle bunu yapmış olmak önemli değil. Yolumuzda ilerlememiz önemlidir. Bunu nasıl yaptığımızın önemi yok” şeklinde görüş belirtti.

Teknik direktör değişikliğiyle ilgili bir soruyu Baros, “Bülent Hocanın gelişi tabii ki önemli ama ondan önemlisi, önce Bordeaux sonra da Konyaspor'u yenmemiz. Takım için önemli olan, galibiyetleri sürdürerek yoluna devam etmesi” diye yanıtladı.

TARAFTARLARDAN BAROS'A BÜYÜK İLGİ

Milan Baros, basın mensuplarının sorularını yanıtladıktan sonra taraftarlara imza dağıttı.

Çek futbolcuya büyük ilgi gösteren taraftarlar, mağazanın önünde kuyruk oluşturdu. Taraftarlar, sıraya girip, Baros'tan imza aldılar, fotoğraf çektirdiler
http://herkezburaya.eniyiforum.net

Baros: Aptallık ettim
1 sayfadaki 1 sayfası